Kjo Është Shakaja Më E Frikshme Me Gjarpër Që Keni Parë Në Jetën Tuaj (VIDEO)

“Crazy snake prank” apo ne në shqip shaka e çmendur me gjarpër është video e cila po bënë xhiro në rrjetet sociale

Në këtë video shihet një djalë i cili i frikëson në të madhe disa meshkuj me gjarpërin e tij prej lodre,

Video është bërë virale në Instagram dhe ka marrë mijëra komente dhe like dhe po ashtu ka filluar të shpërndahet më të madhe.

Shikojeni dhe qeshni me videon të cilën mund ta shikoni më poshtë.

close