Gruaja Kthehet Në Një Breshkë, Kjo Video Do Ju Lërë Pa Fjalë

Johannes Sötter është një artist i jashtëzakonshëm i “body painting”. Në karrierën e tij ka transformuar shumë trupa në kafshë të ndryshme dhe këtë herë vjen me një perfomrancë të pabesueshme, shkruan Shkodranews.

Në këtë video, shohim të notojë e qetë një breshkë, që del të jetë në të vërtetë një grua. /Shkodranews/

close