Bie nga skela punëtori i kantierit në Tiranë: Lagja tmerrohet nga ulërimat

Mësohet se pak minuta më parë në Yzberisht, Tiranë ka ndodhur një aksident, teksa një punëtor është rrëzuar nga skela.

Kanë qenë banorët përreth të cilët dëgjuan të bërtitura dhe menjëherë shkuan në vendngjarje.

Sipas dëshmisë së një qytetari nuk ka të dhëna nëse punëtori ka ndërruar jetë apo është plagosur rëndë.

Kolegët e tij janë parë të dalin me vrap nga kantieri i ndërtimit dhe kanë dërguar në një spital pranë vendit ku ndodhi ngjarja.

View this post on Instagram

?

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania) on

close